info@mobilepartner.se090 - 122 122Rådhusesplanaden 13, 903 28 Umeå

Kontakt

Vi som arbetar på Mobile Partner har tillsammans 75 års erfarenhet inom vårt affärsområde. Vår breda kompetens är den allra viktigaste anledningen till att våra kunder väljer att samarbeta tillsammans med oss.

Kom förbi oss eller ring om du vill veta mer om vad vi kan erbjuda.

Telefon

Umeå: 090 – 122122

Sundsvall: 060 – 620 6000

Mobile Partner Sweden AB

Rådhusesplanaden 13

903 28 Umeå

1 + 8 =

Umeå

Frida Eriksson

Sales Executive Umeå

Telefon: 090 – 100 886
frida.eriksson@mobilepartner.se

Jesper Nilsson

Account Manager

Telefon: 090 – 100 881

jesper.nilsson@mobilepartner.se

Dennis Sellman

Key Account Manager

Telefon: 090 – 100 884
dennis.sellman@mobilepartner.se

Moa Lindström

Sales Coordinator

Telefon: 090 – 100 885
moa.lindstrom@mobilepartner.se

Jacob Bergendorff

Founder

Telefon: 090 – 100 880
jacob.bergendorff@mobilepartner.se

Victor Åhman

Account Manager

Telefon: 090 – 100 882

victor.ahman@mobilepartner.se

Sebastian Mortensen

Tech Support

Telefon: 090 – 100 888

sebastian.mortensen@mobilepartner.se

 

Joakim Gustafsson

CEO

Telefon: 090 – 100 883

joakim.gustafsson@mobilepartner.se

Sundsvall

Linus Svanström

Sales Executive Sundsvall

Telefon: 090 – 100 887
linus.svanstrom@mobilepartner.se

Fredrik Östling

Account Manager

Telefon: 060 – 620 6002
fredrik.ostling@mobilepartner.se

Hampus Åsell

Account Manager

Telefon: 060 – 620 6001
hampus.asell@mobilepartner.se

Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med?
Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med? Fyll i dina kontaktuppgifter så berättar vi mer.





    Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med? Fyll i dina kontaktuppgifter så berättar vi mer.