info@mobilepartner.se090 - 122 122Umestan Företagspark, Hus 12, 903 47 Umeå

Kontakt

Vi som arbetar på Mobile Partner har tillsammans 75 års erfarenhet inom vårt affärsområde. Vår breda kompetens är den allra viktigaste anledningen till att våra kunder väljer att samarbeta tillsammans med oss.

Kom förbi oss eller ring om du vill veta mer om vad vi kan erbjuda.

Telefon

Umeå: 090 – 122122

Skellefteå: 0910 – 220090

Boden: 0921 – 375020

Umestan Företagspark, Hus 12

903 47 Umeå

10 + 7 =

Försäljning

André Holmström

André Holmström

Sales Executive

Telefon: 090 – 100 881
andre.holmstrom@mobilepartner.se

Anthon Eriksson

Anthon Eriksson

Account Manager

Telefon: 0921 – 37 50 21
anthon.eriksson@mobilepartner.se

Dennis Sellman

Dennis Sellman

Key Account Manager

Telefon: 090 – 100 884
dennis.sellman@mobilepartner.se

Roger Burström

Roger Burström

Account Manager

Telefon: 0910 – 22 00 99
roger.burstrom@mobilepartner.se

Andreas Bergner

Andreas Bergner

Account Manager

Telefon: 090 – 100 888
andreas.bergner@mobilepartner.se

Administration

Helena Andersson

Helena Andersson

Administration Manager

Telefon: 090 – 100 882
helena.andersson@mobilepartner.se

Lise-Lotte Blomhage

Booking Manager

Telefon: 090 – 100 889
lise-lotte.blomhage@mobilepartner.se

Jacob Bergendorff

CEO

Telefon: 090 – 100 880
jacob.bergendorff@mobilepartner.se