info@mobilepartner.se090 - 122 122Umestan Företagspark, Hus 12, 903 47 Umeå

Kontakt

Vi som arbetar på Mobile Partner har tillsammans 75 års erfarenhet inom vårt affärsområde. Vår breda kompetens är den allra viktigaste anledningen till att våra kunder väljer att samarbeta tillsammans med oss.

Kom förbi oss eller ring om du vill veta mer om vad vi kan erbjuda.

Telefon

Umeå: 090 – 122122

 

Umestan Företagspark, Hus 12

903 47 Umeå

9 + 12 =

Försäljning

Frida Eriksson

Frida Eriksson

Key Account Manager

Telefon: 090 – 100 886
andre.holmstrom@mobilepartner.se

Markus Alstam

Markus Alstam

Account Manager

Telefon: 090 – 100 885
markus.alstam@mobilepartner.se

 

Dennis Sellman

Dennis Sellman

Key Account Manager

Telefon: 090 – 100 884
dennis.sellman@mobilepartner.se

Linus Svanström

Linus Svanström

Account Manager

Telefon: 090 – 100 887
linus.svanstrom@mobilepartner.se

 

Andreas Bergner

Andreas Bergner

Account Manager

Telefon: 090 – 100 888
andreas.bergner@mobilepartner.se

Administration

Helena Andersson

Helena Andersson

Administration Manager

Telefon: 090 – 100 882
helena.andersson@mobilepartner.se

Lise-Lotte Blomhage

Booking Manager

Telefon: 090 – 100 889
lise-lotte.blomhage@mobilepartner.se

Joakim Gustafsson

CEO

Telefon: 090 – 100 883
joakim.gustafsson@mobilepartner.se

Jacob Bergendorff

Founder

Telefon: 090 – 100 880
jacob.bergendorff@mobilepartner.se

Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med?
Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med? Fyll i dina kontaktuppgifter så berättar vi mer.




Vill du veta vad vi kan hjälpa dig med? Fyll i dina kontaktuppgifter så berättar vi mer.